denim logo
Odwiedź nas na facebooku

denimO nas

denimMuzyka jest dialogiem między dźwiękami a zmysłem odczuwania.

Dobrze dobrana muzyka jest najlepszym prezentem jaki możemy sprawić naszym gościom na weselu, czy imprezach okolicznościowych. Doskonale rozumiemy tę wartość, dlatego tworząc w 2006 roku zespół DENIM, chcieliśmy konsekwentnie budować nastrój niezwykłości takich imprez.

Muzyka to barwa, a nasz repertuar posiada nieskończone bogactwo kolorów jakie niosą ze sobą wykonywane utwory. Nie ograniczamy się do jednego gatunku.

Nie jest jednak sztuką zagrać wiele utworów. Sztuką jest je na nowo skomponować, dostosować do odbiorców i przekazać w nich emocje. Te wartości wyznaczyliśmy sobie w kreowaniu atmosfery niezwykłego przyjęcia. Muzyka to dla nas sztuka. Dzięki nam możecie Państwo na nowo ją odczuwać, rozmarzyć się, albo całkowicie w niej zatracić.

Muzyką chcemy budować Państwa wspomnienia i stać się częścią magicznych chwil, które towarzyszą każdej imprezie. Dlatego wszystkie dźwięki i kompozycje dobieramy starannie, po to by podkreślały wartość uroczystości i wyjątkowość jej przeżywania.

Dodatkową zaletą naszego zespołu jest posiadanie profesjonalnego nagłośnienia oraz efektownego oświetlenia, co przekłada się na uzyskanie wyjątkowego efektu dźwiękowego i świetlnego. Korzystamy z najbardziej profesjonalnego sprzętu, oddając do Państwa dyspozycji niezwykłe dźwięki płynące z akordeonu, saksofonu, instrumentów klawiszowych, czy tamburynu i klarnetu.

Skład zespołu:

Krzysiek - organizacja imprez, wokal, akordeon.
krzysiek
Przemek - saksofon, instrumenty klawiszowe, wokal.
przemek
Piotrek - instrumenty klawiszowe, tamburyn, wokal.
piotr
Marcin - saksofon, klarnet, instrumenty klawiszowe (pianino).
marcin